Anaokuluna Ulaşım

Servis Ulaşımı ve Güvenlik:

Çocuklarımızın, ilk defa kendi aracımız dışında başka bir araç ile bir yere gitmesi fikri ilk başta anne babalar için biraz korkutucu gelebilir. Bu çok anlaşılabilir bir endişedir.

Biz Mutlu Arı Çekmeköy Anaokulu olarak bu farkındalık ile hareket eden ve tüm organizasyon yapımızı anaokulunda servis güvenliği üzerine kurmaya çalışan bir okuluz.

Okulumuz servis ile gelen çocuklarımız önceden bildirilen saatlerde evinin kapısından teslim alınır ve yine aynı şekilde teslim edilir. Servislerimizde çocuklarımıza uygun emniyet kemerlerimiz (dört noktalı ) ve servis hostesimiz bulunmaktadır. Öğrenciler, anne babaları dışında sadece okula bildirilen kişilere teslim edilir. Anne veya babadan yazılı veya sözlü talimat alınmadıkça kesinlikle bu kuralın dışına çıkılmaz. Okula servis ile gelen, ancak o gün servisi kullanmayan çocuklarımız ile ilgili teyit amaçlı aileye bilgilendirici sms mesajı gönderilir. Servislerimizde takip sistemi (Çocuğum güvende) bulunmaktadır. Servisin ne zaman, nerede, kaç km hızla seyir halinde olduğunu mobil aplikasyonlardan takip edebilmektesiniz. Ayrıca servisin çocuğunuz alma ve bırakma saatinden önce yine uygulama içi mesajlar ile bilgilendirilmektesiniz.

 

ADRES:
Hamza Yerlikaya Bulvarı (Çelmeköy Yolu) Günbatımı Sokak No:16 Aşağı Dudullu /Ümraniye 34773 İSTANBUL

TELEFON:
0216 499 77 00
0216 499 77 01

FAX:
0216 499 77 02

E-MAIL:
bilgi@mutluari.com