Gizlilik Sözleşmesi

1 . Taraflar

a) www.mutluari.com internet sitesinin faaliyetlerini yerine getiren
Necip Fazıl, Günbatımı Sk. No:16, 34773 Dudullu Osb/Ümraniye/İstanbul adresinde bulunan MUTLU ARI ANAOKULU
b) www.mutluari.com internet sitesine üyelik başvurusunda bulunan veya başvuru formu dolduran internet kullanıcısı (“Üye”)

2. Sözleşmenin Konusu

İşbu Sözleşme’nin konusu MUTLU ARI ANAOKULU ’nun sahibi bulunduğu web sitesi www.mutluari.com ‘dan üyenin yararlanabilme şart ve koşullarının belirlenebilmesidir.

3. Tarafların Hak ve Yükümlülükleri

3.1. Üye, www.mutluari.com web sitesine üye olduğu sırada bildirdiği tüm kişisel erişim ve iletişim bilgilerinin doğruluğunu , MUTLU ARI ANAOKULU’nun bilgilerin yanlış olmasından dolayı oluşacak zararlarını aynen ve derhal karşılayacağını taahhüt eder.

3.2. Üye, MUTLU ARI ANAOKULU tarafından kullanıcı adı ve şifresini kimseye veremez, söz konusu şifrenin kullanım hakkı sadece üyeye aittir. Bu nedenle doğabilecek tüm sorumluluk halleri ile üçüncü kişiler tarafından MUTLU ARI ANAOKULU ’na karşı ileri sürülecek talep ve suçlamalara karşı MUTLU ARI ANAOKULU ‘nun söz konusu izinsiz kullanımdan kaynaklanan her türlü tazminat ve sair talep hakkı saklıdır.

3.3. MUTLU ARI ANAOKULU Üye’ye ait e-posta, telefon numarası, isim, soy isim gibi kişisel verileri saklı tutacağını ve hiç bir koşulda üçüncü partiler ile paylaşmayacağını taahhüt eder. MUTLU ARI ANAOKULU tarafından söz konusu izinsiz kullanım ile ilgili sürülecek talep ve suçlamalara karşı MUTLU ARI ANAOKULU ‘nun söz konusu izinsiz kullanımdan kaynaklanan her türlü tazminat ve sair talep hakkı saklıdır.

4. Sözleşmenin Feshi

İşbu sözleşme üyenin üyeliğini iptal etmesi veya MUTLU ARI ANAOKULU tarafından üyeliğinin iptal edilmesine kadar yürürlükte kalacaktır. MUTLU ARI ANAOKULU Üyenin üyelik sözleşmesinin herhangi bir hükmünü ihlal etmesi durumunda üyenin üyeliğini iptal ederek sözleşmeyi tek taraflı olarak feshedebilecektir.

5. Yürürlük

Üyenin, üyelik kaydı yapması üyenin üyelik sözleşmesinde yer alan tüm maddeleri okuduğu ve üyelik sözleşmesinde yer alan maddeleri kabul ettiği anlamına gelir. İşbu Sözleşme üyenin üye olması anında akdedilmiş ve karşılıklı olarak yürürlülüğe girmiştir.